HOME   O NÁS   O PLEMENI   NOVINKY   NAŠI PSI   ŠTĚŇÁTKA   ODCHOVY   GALERIE   VIDEA   ODKAZY   KONTAKT
 

 2013

 

Kamarádi

 


15.11.2014 Den D  - Damisi Diandra

Naše rodina se dnes rozrostla o dalšího člena. Jmenuje se Damisi Diandra aka Dísi.


4.11.2014 Štěňátka "D" Diandra

I přes to jak nekonečné se čekání zdálo zase jsem o kousek blíž dni, kdy si moje vytoužené štěňátko odvezu domů. Máme před sebou posledních cca 14 dní a dnešní návštěva Martiny a jejich "dětí" je pro mě zásadní. Budu si vybírat, které ze štěňátek bude to moje. Všichni jsou akční, zvědaví a neuvěřitelně vyrovnaní. Je těžké si vybrat a přesto vím, že ať se rozhodnu jakkoliv bude to super parťák. Mému srdíčku je nejbížší chlapeček č. 3 tedy Damisi.
Martině moc děkuji za trpělivost kterou se mnou má, za odpovědi na mé nekonečné otázky a hrozně moc se těším na ten velký den kdy náš chlapeček pojede domů.

     

 

1.11.2014 Intenzivka s Nikol Hanačíkovou ve Zlechově

Jsou dny kdy se člověku podaří na co sáhne a pak takové jako byl ten dnešní...... Hned na začátku se projevila moje schopnost reagovat a chápat kdy mě zcela zaskočila věta "Pojďte někdo rovnat ten tunel......" jejíž obsah jsem pochopila až po několika minutách Následoval pokus zbavit se Con, když jsem na ni v zápalu boje shodila skočku a aby toho nebylo málo u házení aportu Míně po doběhu se mé dokonalé reakce dostavily až když Lucka křičela "DRŽÍÍÍÍ" a na mě se řítila Mína. Nikol to se mnou nevzdala, zdárně nás provedla tímto dnem a my jsme si to moc užili.Díky všem kteří se na tomto fajn dnu podíleli.


28.10.2014 Přerov - III. dvojzkoušky

Jak už to u nás občas chodí..... Když nahlásím závody a Lucinka nemůže jedu běhat s Connie i Mínečkou já sama. To se nám "podařilo" i v tento den volna, kdy v Přerově pod taktovkou paní rozhodčí Slávky Podmolové konaly dvojzkoušky. 
 

  1.zkouška 2.zkouška

Zuzka a Con LA2

DISK 2/20

Zuzka a Mína LA2

5/20 DISK

18.-19.10.2014 Další výlet za štěňátky CHS Diandra

Protože štěňátka rostou jako z vody a jedno z nich bude naše vydala jsem se opět na návštěvu a tentokrát i s foťákem jsem jela sledovat jak moc se miminka mění. Máme za sebou první měsíc a před sebou ještě jeden kdy musejí zůstat u maminky Ziggynky, která se o ně vzorně stará. Pro mě je to nekonečný měsíc který si krátím přípravami na příchod dalšího člena rodiny.

     

 
 


2.-3.10.2014 První návštěva u štěňátek CHS Diandra

Lucinka měla nějaké vyřizovaní v Praze a tak se nedalo této příležitosti nevyužít. Požádala jsem Martinu, zda bych se mohla přijet podívat na její malé krasavce a pokochat se miminky. Byl to úžasný den. Setkání v Praze s přáteli, štěňátka a ostatní miláčci s Diandry.... Takové by mohly být všechny dny.


21.9.2014 V chovatelské stanici Diandra se narodila štěňátka

Šťastnými rodiči jsou Bred By Diandra aka Ziggy a WTCh. HTCh. HC. Ad Astra Magnum Force . Přejeme jim do života jen to nejlepší a báječné pánečky. :o))

                                                        


                                       
                    

 

 

l>