HOME   O NÁS   O PLEMENI   NOVINKY   NAŠI PSI   ŠTĚŇÁTKA   ODCHOVY   GALERIE   VIDEA   ODKAZY   KONTAKT

POUŽITÉ FOTO - LENKA DUŠÁNKOVÁ - GITARON

 

                                                                                                                                                                                                                 2012

21.9.2013 Zlechov - VII Zlechovské hopsání

Na závody do Zlechova jezdíme rády a tak jsme si nenechaly ujít ani tyto pod taktovkou Gabriele Steppan (AT).

 

  agility zkouška jump

Lucka a Mia LA1

DISK DISK DISK

Zuzana a Con LA2

6/46 3/18 1/42

13.9.2013 Angee - Able Cherub Secret Energy plochy Roudnice n.Labem

Stela a Angee na dalším tréninku záchranařiny. :o)


                                       
                     7.-8.9.2013 Kroměříž - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility 2013

Lucinka s Connie se v letošním roce moc snažily a podařilo se jim vyběhat si kvalifikaci na juniorské mistrovství republiky. Místo konání bylo kousek od nás a tak bylo rozhodnuto,že se holky pokusí zabojovat. Kdo zná Con ví, proč jsem napsala zabojovat. Víkendové klání bylo i plné příjemných setkání. Společnost nám dělaly Hanka s Vendulkou a Bára Smolková. Všichni se nažili se svým čtyřnohým parťákem vybojovat co nejlepší výsledky. Rozhodčí pro tyto dva dny byli Manuel Alff (LU) a Petr Dostál(CZ).

  Jumping Agility Hra
Lucka a Con LA2 DISK DISK DISK

31.8.2013 Olomouc - Agility 1 aneb se začátečníky to myslíme vážně

Na tyto závody, které posuzovala Slávka Podmolová jsem přihlásila Lucinku a Mínu, ale bohužel ne vždy je vše jak si plánuji. Lucka onemocněla a já jsem měla dvě možnosti. Mínu odhlásit a nebo startovat s ní. Vybrala jsem si tu druhou. Mína je naprosto odlišná na práci než Con a tak to beru jako výzvu. Je rychlá a potřebuje přesné vedení což mi občas dělá problém. Ne vždy jsem kde mám být a tím pádem ne vždy přesně vedu. Závěr je ale jediný. Je báječné běhat s Mínou i s Connie.
 

  1.zkouška 2.zkouška
Zuzana a Mína LA1 6/21 5/20

25.8.2013 Ratenice - Babí léto + 4. Agility Collie Cup + 3. Vousatý pohár, Am I Full of Secret Energy

Rozhodčí Kateřina Lerlová
 

  AGI L JUMP L
Jarda a Fany LA3 13/36 DISK

24.8.2013 Ratenice - Double: 2x A1-3 + Bonus J1-3, Am I Full of Secret Energy

Další start Jardy a Fany v kategorii LA3 v Ratenicích rozhodčí Kateřina Lerlová.

  1.zkouška 2.zkouška 3.zkouška
Jarda a Fany LA3 DISK DISK DISK

21.8.2013 Angee - Able Cherub Secret Energy záchranářský výcvik - sutiny Zlonice

Trénink Steli a Angee tentokrát v sutinách. Jejich výcvikářka o nich napsala:

"Včera se uskutečnil další ze záchranářských výcviků Psí školy Bobík www.bobik.xf.cz, který byl na žádost účastníků zaměřený na sutiny. Tato "partička" žákyněk mi dělá opravdu velkou radost. Pegynka i Giginka ode mne mají za včerejšek velikou "jedničku" a Abbuška "jedničku s hvězdičkou":-). Ale musím pochválit i dvounohé žačky, které se snaží, zlepšují, při práci dobře uvažují, mají cit, soudnost a na své psí parťačky nespěchají. Je vidět (z mého pohledu určitě), že pravidelné tréninky a pozvolné přidávání obtížnosti se vyplácí."

                     


23.8.2013 Podmitrovské táborové zkouškování

Po týdnu tréninků byl čas ukázat co jsme se naučily na táboře. Byly vyhlášeny závody, které posuzovala paní rozhodčí Lenka Pánková. Protože Lucka splnila s Con podmínky pro účast na Mistrovství republiky mládeže nechala jsem ji startovat jak s Mínou tak s Connie. A aby toho nebylo málo tak tyto závody byly druhé oficiální pro Šárku a Dixinku - Avalanch Power SE, které s námi prožily celý týden na tábor. Šárka si s Dixinkou vyběhala první zkoušku pro přestup do dvojek. Videa Šárky ZDE.
 

  1.zkouška 2.zkouška 3.zkouška
Lucka a Mia LA1 DISK DISK 4/9
Lucka a Con LA2 5/11 DISK DISK
Šárka a Dixi LA1 DISK 4/9 3/9

16.-24.8.2013 Agility tábor PODMITROV

Na tento týden jsme se s Luckou obě velmi těšily. Agilitní dovolené jsou u nás již tradicí. Letos to však bylo trochu jiné, protože jsme jely poprvé na jiné místo a s jinou partou lidí. Ne všechny jsme znaly, tak jsme byly plné očekávání. První dojem z místa byl naprosto úžasný a následně pak celá dovolená. Zelené údolí s říčkou a písečným parkurem, kde jsme měli intenzivní tréninky 2x denně jednou s Nikol Hanačíkovou a jednou s Kristou Půdovou. Počasí nám přálo, nebylo moc horko a běhání na boso.... Večerní klábosení, spousta nových přátel a rad nejen agilitních. I přes to, že jsem si vzala foťák téměř jsem nefotila, tak jsem moc ráda, že se našly holky, které nás fotily. Odkazy na fotky od Kristýny Hávové jsou ZDE a ZDE, další fotky jsou od Lucky Drápelové a také od Hanky Frimelové. Za fotky moc děkujeme. Použité foto: Krista Hávová

                     


10.8. 2013 Závody agility Větřkovice a pasení u Aleny Kynclové CHS Alkyra

Do Větřkovic jezdíme s Lucinkou většinou na tábory a tak když jsme měly volný víkend a Jiřinka Máčková pořádala a posuzovala právě ve Větřkovicích zkoušky nebylo o čem přemýšlet. Přihlásila jsem Lucku, která běhala jak s Mínou tak s Connie. S Mínkou si bohužel moc nerozuměly, ale s Connie se jí nádherně podařil druhý běh, kdy ji čistě a přesně provedla zkouškou v kategorii LA2. Byl to jejich první start v této kategorii a hned tak úspěšný. Měla jsem z nich velkou radost.

  1.zkouška 2.zkouška

Lucka a Mia LA1

DISK DISK

Lucka a Con LA2

DISK 1/13

Odpoledne si holky odpočinuly a večer jsme je vzaly po dlouhé době k ovečkám Alči Kynclové. Con i Mína pracovaly v košáru. Bylo to jen cvičné a "seznamovací" pasení, protože obě závodily a pasení je čekalo i následující den, kdy se k nám přidala Alice s Cikorkou Valkar a Blackem.
Jak Connie tak Mína pracovaly s ovečkami mimo košár. Byla jsem překvapená jak se Connie dařilo a že jsem si vzpomněla na seminář s Maartenem a dokázala jsem to i použít. Alči musím moc děkovat za rady a trpělivost a super společnost moc děkujeme Alici, Cikorce a Blackovi.

                    


4.8. 2013 Angee - Able Cherub Secret Energy plochy, mantrailing Lukov - Štěpánov

Další z řady tréninků Stely a Angee, které jsou velmi šikovné a aktivní. Fotky ZDE.

                
   


3.8.2013 Přerov - Letní trojboj

V parném létě s vypětím všech sil jsme byly na závodech v Přerově. Přerov považujeme s trochou nadsázky za náš druhý domov. Tyto závody byly první oficiální start naší Avalanche Power SE - Dixinky a Šárky. I přes to, že naše výsledky nebyly ty nejlepší za daných okolností cca 34°C byl to super den ve velmi milé společnosti přátel.

  1.zkouška 2.zkouška 3.zkouška
Lucka a Mia LA1 DISK 9/26 DISK
Zuzana a Con LA2 DISK DISK DISK
Šárka a Dixi LA1 DISK DISK DISK

27.7. 2013 Fany  - Am I Full of Secret Energy Mrtnické dvojzkoušky

Úžasný tým Jardy a Fanynky se opět vydal na závody a opět předvedli, jak jim to krásně běhá. Pod taktovkou paní rozhodčí Alice Glöcknerové se jim podařilo zaběhnout krásnou, čistou první zkoušku v kategorii LA3. Na video se můžete podívat ZDE.

1.zkouška 2.zkouška

Jarda a Fany LA3

1/15 3/15

21.7. 2013 Stela a Angee - Able Cheub Secret Energy - sutiny Tursko

Stela a Angee se tréninku věnují i o prázdninách. Tentokrát to bylo v sutinách. Více fotek ZDE.

                    


12.7. 2013 Workshop s Ondrou Uhlířem a frisbee seminář

Ondrovi fotky se mi velmi líbí a tak mne nadchla možnost účastnit se jeho semináře v Brně při Brněnských psích dnech. S kamarádkou Ivou Vránovou a taky Lucinkou a Mínou jsme se vydaly do Brna, kde jsem se já a Iva snažila pochopit jak fotit a Lucinka s Mínou si zkoušely frisbee. Bylo to super odpoledne, které nám všem něco dalo. Lucinka s Mí byly nadšené a určitě se pokusí se k frisbee dostat trochu blíž a já s Ivou jsme objevily kouzlo koleček... :o))
Fotky Ivči najdete ZDE.

                    3.7. 2013 Fany - Am I Full of Secret Energy AGILITY LA3

Jarda s Fany jsou naprosto neuvěřitelní a já smekám! Jejich první závodní start byl docela nedávno a to 29.12. 2012 v Retenicích. S naprostou jistotou si hned tam vyběhali možnost přestupu do kategorie LA2, protože se ve 3 zkouškách umístili na prvním, druhém a třetím místě. Teď přesně po půl roce tedy 29.6. 2013 startovali na závodech Kácov - Kácovský "Tuplák 1" v kategorii LA3 a opět dokázali jak jsou úžasní. Gratulujeme!!!

1.zkouška 2.zkouška 3.zkouška

Jarda a Fany LA3

1/6 3/6 DISK

1.7. 2013 Angee - Able Cherub Secret Energy na tréninku v sutinách

Stela s Angee pilně trénují a tak přidávám další odkaz na fotky záchranářského tréninku. Moc díky.

                    


29.6. 2013 Skautský tábor - Lidečko

Náš Davča stejně jako poslední dvoje prázdniny i letos odjel na tábor se svým oddílem ANTARES do Lidečka. Protože je pomoc se stavbou tábora vítána, tak jsme jejich první prázdninový den prožili s nimi. ZDE jsou fotky z tohoto pracovně náročného dne. Kluci měli super dozor, aby jim šla práce pěkně od ruky...

                    20.6. 2013 Naše chlupaté děti na táboře POMPOS

Vždy mě velmi těší, když se setkáme se štěňátky po naší Connie a když se najde šikovný fotograf jako je třeba Lenka Dušánková.

                    


15. - 21.6. 2013 Agility tábor POMPOS Větřkovice

Jak se stalo již tradicí každoročně jezdíme na agility dovolené s kamarády z celé republiky do kempu ve Větřkovicích. Super prostředí, super lidičky a neúnavné trenérky... Letos byla na táboře jen Lucinka a Mia já jsem byla pouze na 3 dny, ale i za ně jsem ráda. Přes celou republiku přijeli i naše chlupaté děti a jejich naprosto dokonalí majitelé! Lenka Dušánková nám nafotila nádherné fotky. Tento týden byl extrémní v teplotách, ale i tak všichni neúnavně trénovali, hledali kešky a zachraňovali když bylo potřeba. :o))) Všem moc děkuji za dny, které si celá naše smečka maximálně užila a už teď se těšíme na další čarodějnický ročník.

                    19.6. 2013 Nové fotky Azure Kid Secret Energy - Barney v galerii

Majitel našeho jediného pejska nám poslal jeho aktuální fotky. Více fotek ZDE. Moc děkujeme.

                    


9.6. 2013 Mistrovství ČR BO a AO v agility

O víkendu se v Mladé Boleslavi konalo MČR BO a AO v agility, kterého se zúčastnila i Am I Full of Secret Energy - Fany s Jardou. Jejich výsledky jsou úžasné! Získali titul MISTR REPUBLIKY AO a také se umístili na 1. místě ve družstvech, kde běhali společně s babičkou Trey - Katka Hudečková, tatínkem Kiddem - Martina Hodková a strýcem Grekem - Petra Kochová. Moc všem blahopřejeme!

                    

  agility jump

Jarda a Fany

2/48 (1/29 AO) 9/48 (4/29 AO)

9.6. 2013 Mladá Boleslav - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2013

Dlouho očekávaná akce na kterou se všichni majitelé ausíků těší. Počasí se oproti předpovědi vydařilo a ani povodně tuto akci naštěstí neohrozily. Rozhodčí byl pan Ton van den Laar, NL. Za krásné fotky děkujeme Martině Šuterové.

                
   

  agility jump

Lucka a Mia

28/48 27/48

8.6. 2013 Mladá Boleslav - Non-stop Dogwear Agility

Protože v neděli 9.6. 2013 se v Mladé Boleslavi mělo konat Mistrovství republiky australských ovčáků a tak jsem Lucku s Mínou přihlásila i na sobotní závod , který holky pojaly tréninkově. Rozhodčí byl pan Ton van den Laar, NL. Závodu se účastnil i Jarda s Am I Full of Secret Energy - Fany. A jako vždy jim to běhalo úžasně!!!

  agility zkouška jump

Lucka a Mia LA1

21/46 DISK DISK

Jarda a Fany LA2

6/46 3/18 1/42

1.6. 2013 Ludslavice - O Zlínský ranec VIII

Na tyto závody jsem se velmi těšila, protože kromě setkání s Alicí - Cikorkou Valkar a Janou Juhasovou - Bashkou Valkar jsme jely v silné sestavě. Já s Con, Lucinka s Mínou, Věrka s Nelou, Vendulka s Tínou a v neposlední řadě Hanka s Rossem. Paní rozhodčí Slávka Podmolová objednala pěkné počasí, které vydrželo téměř do konce závodů. Poslední běh jsme sice běhali v dešti, ale i tak jsme si tento den maximálně užili. Moc všem kamarádům děkujeme za super den a Ivě Vránové děkujeme za fotky.

                    

  agility jump zkouška
Lucka a Mia LA1 DISK DISK DISK
Zuzana a Con LA2 DISK 21/40 7/13

21.5. 2013 Intenzivka s Nikol Hančíkovou ve Zlechově

Na běhání ve Zlechově se vždy moc těšíme. Nikol si pro nás připravila krásné tratě, Con s Mínou se snažily a my ještě víc. Počasí chvílemi zlobilo, ale i tak jsme si to maximálně užily a ještě jsem zvládla udělat i nějaké fotky. Naše ještě holkám musím do toho alba doplnit... No jo kovářova kobyla!

                                         13.5. 2013 Stela s Geegulkou - Able Cherub na záchranářském tréninku

Dnes mi Stela poslala odkaz na fotky z tréninku, kde si holky zkoušely manipulaci na laně. Jak jim to šlo se můžete podívat ZDE.

                    11.5. 2013 Přerov - Valašský zkouškový trojboj na Hané

Závody v Přerově byly i přes velmi nepříznivé počasí úplně úžasné hned z několika důvodů. Parta lidiček z Přerova je skvělá a vždy připraví super akce ať už jsou to závody, zkoušky nebo intenzivky. Jako další bonus bylo to, že za námi na Moravu přijela "naše" Fany s Jardou a Zdenkou s Kim a také Martina se svými miláčky. Parkury nám připravili Slávka Podmolová a Petr Noga.

                    

  1.zkouška 2.zkouška 3.zkouška
Lucka a Mia LA1 2/20 DISK DISK
Zuzana a Con LA2 DISK DISK DISK
Jarda a Fany LA2 4/23 1/23 DISK

8.5. 2013 Zlín - Závody agility

Tyto závody pro mne byly premiérou, protože jsem poprvé startovala kvůli nemoci Lucie jak s Connie tak s Mínou. Nervy jsem jako obvykle vzala sebou a tak o zábavu nebyla nouze. Nutno podotknout, že se více bavilo okolí nežli já. Snad to bude už jen lepší a já v následujících letech pochopím...

  agility  zkouška jump

Mia LA1

DISK 4/15 DISK

Con LA2

18/36 DISK DISK

1.5. 2013 Zlín - Jarní dvojzkoušky

Zima byla nekonečná a na minulých závodech v Přerově nám nepřálo počasí a tak jsme doufaly, že si užijeme naše domácí závody. Počasí se vydařilo a parkury nám stavěla paní Slávka Podmolová. Odkaz na fotky ze závodů hned několika autorů ZDE.

  1. zkouška 2. zkouška
Lucka a Mia LA1 DISK DISK
Zuzana a Con LA2 DISK 6/21

13.2. 2013 Am I Full of Secret Energy - Fany - Louny - O sněhovou vločku

Fany s Jardou nezahálejí a mají za sebou další závody se super výsledky. Videa k závodům doplním co nejdříve.

agility LA1 jumping LA1 zkoušky LA1
12/33 11/33 1/10

12.2. 2013 Happy birthday Connie

Je to neuvěřitelné, ale naše Connie má 6 let. Přejeme ti Conninko vše nejlepší a i do dalších let spoustu trpělivosti s paničkou.

                  


11.2. 2013 Able Cherub Secret Energy - Angee


A další super agilitní video naší Angee s paničkou Stelou.

Able Cherub Secret Energy "Angee" trénink agility - video9.2. 2013 Aegies Of Fortune Secret Energy - Gína

Jana s Gínou pilně trénují agility. Na tréninku s Ljubou se jim dařilo.

Aegies Of Fortune Secret Energy trénink agility Bystrovany - videol>